• Portal, który dziś oddajemy w Państwa ręce to z założenia źródło wiedzy
    o reklamie, marketingu i public relations
  • Został pomyślany jako platforma, gdzie znaleźć można
    informacje dotyczące nowoczesnych narzędzi marketingowych.

                           

 

Pozycjonowanie stron dzisiaj jest o wiele bardziej wymagające niż kiedyś. Dawniej było prosto – wystarczyło zdobyć więcej linków. Dzisiaj www.mkgroup.pl i inne firmy mają o wiele trudniejsze zadanie. Linki muszą być dobrej jakości. Kiedyś wystarczyło mieć zaplecza i już można było pozycjonować strony. Dzisiaj często są zaplecza, które mają swoje własne zaplecza…

 

Natomiast samo pozycjonowanie twojej strony składa się z dwóch elementów:

  • optymalizacji treści,

  • zdobytych linków.

 

Oczywiście to duże uproszczenie i ludzie znający się na SEO z pewnością znajdą jeszcze wiele aspektów związanych z pozycjonowaniem stron, jednak uogólniając składa się ono z tych dwóch elementów. W kontekście linków musisz pamiętać o tym, że liczy się nie ilość, ale przede wszystkim jakość linków, które zdobywasz. Jeden wartościowy link może zdziałać bardzo wiele. Natomiast linki słabej jakości mogą Ci zaszkodzić.

 

Pozycjonowanie stron dzisiaj to bardzo trudny temat, wymagający wiele wiedzy i umiejętności. Jeżeli chcesz mieć pewność, to wybierz dobrą agencję SEO, z której usług skorzystasz. A dzięki temu będziesz miał lepsze i trwalsze rezultaty dzięki pozycjonowaniu.

Tagged Under