• Portal, który dziś oddajemy w Państwa ręce to z założenia źródło wiedzy
    o reklamie, marketingu i public relations
  • Został pomyślany jako platforma, gdzie znaleźć można
    informacje dotyczące nowoczesnych narzędzi marketingowych.

                           

 

Prowadząc sklep internetowy masz dużą konkurencję. Każda firma na terenie całej Polski, która również działa w tej samej branży stanowi dla Ciebie konkurencję. A w dzisiejszych czasach nawet firmy spoza Polski mogą sprzedawać na terenie naszego kraju. Właśnie dlatego taśma z nadrukiem jest wydatkiem, nad którym według mnie warto się zastanowić. Przyjrzyjmy się temu co proponuje starkband.pl . Jak można taśmę z nadrukiem wykorzystać w sklepie internetowym? Dlaczego warto to robić? Tym właśnie zajmiemy się w tym artykule.

 

 Jak można taśmę z nadrukiem wykorzystać w sklepie internetowym?

 

Taśma z nadrukiem to nie jest zbędny wydatek!

 

Jeżeli mówimy o klientach, to są dwa główne typy:

  • Klienci stali, którzy regularnie korzystają z twoich usług.

  • Klienci okazjonalni, którzy raz kupili i wrócą dopiero zachęceni jakąś promocją, albo gdy ponownie zobaczą reklamę.

 

Najlepsi dla firm są klienci stali. Oni stabilizują dochody i zmniejszają koszty reklamy. Taśma z nadrukiem pomaga zamienić klientów, którzy po raz pierwszy coś kupili, w stałych fanów twojej marki. Dzieje się tak, ponieważ liczy się pierwsze wrażenie, a ono zaczyna się nie tylko w momencie, gdy paczka jest już odpakowana, ale w momencie, gdy widzą pierwszy raz paczkę.

 

I tu dzięki taśmie z nadrukiem można wyróżnić się na tle innych marek. Ten moment może sprawić, że już klient zapamięta twoją firmę i będzie chciał z niej korzystać, to idealne miejsce na twoją reklamę, za którą nic nie musisz płacić.

Tagged Under