• Portal, który dziś oddajemy w Państwa ręce to z założenia źródło wiedzy
    o reklamie, marketingu i public relations
  • Został pomyślany jako platforma, gdzie znaleźć można
    informacje dotyczące nowoczesnych narzędzi marketingowych.

                           

 

Bez sprawnie zorganizowanego kontaktu z klientami nie ma mowy o prowadzeniu firmy. Dlatego firmy zajmujące się dostarczaniem technologii do nawiązywania połączeń głosowych i innych – wśród których liderem jest https://www.alfavox.pl zalecają, by stosować najnowocześniejsze rozwiązania w tym celu, takie jak contact center.

 

 

 

Co to jest?

W przeciwieństwie do tradycyjnej infolinii nie wymaga użycia telefonu. Klienci mogą nawiązać połączenie głosowe z konsultantem przy użyciu aplikacji działającej w internecie. Contact center umożliwia też uruchomienie czatu tekstowego oraz rozmowy wideo. Wielość kanałów komunikacji odpowiada wyzwaniom współczesności. Co ważne, contact center może być też zintegrowane z komunikatorami w mediach społecznościowych, co dodatkowo ułatwia klientom nawiązanie kontaktu z firmą.

 

 Pracownice contact center.

Pracownice contact center.


A jakie zalety ma contact center z punktu widzenia przedsiębiorstwa?

Przede wszystkim implementacja aplikacji jest bardzo prosta, a interfejs użytkownika przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Nie ma problemu z monitorowaniem pracy konsultantów, a dzięki systemowi rozbudowanych raportów i analiz można na bieżąco dostosowywać contact center tak, by jego efektywność działania była jak największa. To bardzo dobra inwestycja w działanie firmy.

 

 

Tagged Under