• Portal, który dziś oddajemy w Państwa ręce to z założenia źródło wiedzy
    o reklamie, marketingu i public relations
  • Został pomyślany jako platforma, gdzie znaleźć można
    informacje dotyczące nowoczesnych narzędzi marketingowych.

                           

KILKA SŁÓW O NAS...

 

Podróż po świecie reklamy rozpoczyna się od historycznego wstępu dotyczącego reklam. Zostaną omówione początki sposobów na zachęcenie klientów do sięgnięcia po ten a nie inny produkt, przez pojawienie się bardziej wyrafinowanych metod reklamy dóbr i usług, aż po wyspecjalizowane firmy zajmujące się tego typu działaniami na zlecenie swoich klientów.

 

W ramach serwisu zostaną przedstawione i omówione strategie reklamowe podejmowane przez różne agencje reklamowe oraz firmy z różnych branż. Przeanalizowane będą środki komunikacji jakie wykorzystano w ramach strategii, target do jakiego są kierowane oraz spektrum działań jakie obejmują.

 

Osobny dział stanowią narzędzia public relations jakie do dyspozycji mają eksperci z tej dziedziny. Ta część serwisu została potraktowana jako swoista encyklopedia, która może posłużyć jako inspiracja dla osób zawodowo zajmujących się PR.

 

Oś całego serwisu stanowią nietypowe i pomysłowe sposoby wykorzystania dostępnych narzędzi reklamowych i marketingowych w firmach. Dlatego też swoje miejsce znalazł tutaj marketing afiliacyjny, digital signage, kreatywne kampanie reklamowe oraz reklamy z pogranicza dobrego smaku i moralności, które szokują, a niekiedy bywają zabronione w swoich krajach.